Zaabarian Old boyz

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zaabarian Old boyz

School is back!!!

Reunion Photo uploaded!! Kepada yang nak upload dan nak lihat, sila ke ruang "new album"

ombakjernih
OPEL
miza02
munn
has
ha_yanti85
nwar
ARIMZA
uCrack
nur sa'adah
14 posters

hope to still knowing me...!!!

anne
    anne
    Senior
    Senior

hope to still knowing me...!!! - Page 2 Empty Re: hope to still knowing me...!!!

Post  anne 28/05/09, 07:21 pm

aku baru tau yg munn yg telah membuat onar ke atas mumtaz..haha..alah mumtaz, muka ko tu yg wat aka tu xleh thn kot...sebenarnya akak tu sendiri yg takut kat ko...dia wat2 berani je nak terajang ko...hehehe
    nur sa'adah
    nur sa'adah
    Super-Duper Junior
    Super-Duper Junior

hope to still knowing me...!!! - Page 2 Empty Re: hope to still knowing me...!!!

Post  nur sa'adah 29/05/09, 12:16 am

hai mumtaz....

aah...apa2 pn jgn biarkan org buli kita...but it doesnt dlm sume hal kita btul..if teguran tuh berbaur +ve kt terima n perbaiki diri sendiri...tp tak bermakna kt boleh biarkan org lain pijak kepala kita...!!! v hv to be brave to voice out and speak up!!

he3...semangat membara nieh...patut kene amik law kt UIA dulu tp ter'amik' Accounting plak...he3

nway, lupakan kesah2 tak best tuh..amik yg jerneh buang yg keruh..hope akak2 tuh sume pn bahagia dgn life diorg n jd some1 yg berguna kpd agama , keluarga n Malaysia...cewah...

cheers
    Mumtaz
    Mumtaz
    Super Junior
    Super Junior

Post  Mumtaz 29/05/09, 11:31 am

nur sa'adah wrote:hai mumtaz....

aah...apa2 pn jgn biarkan org buli kita...but it doesnt dlm sume hal kita btul..if teguran tuh berbaur +ve kt terima n perbaiki diri sendiri...tp tak bermakna kt boleh biarkan org lain pijak kepala kita...!!! v hv to be brave to voice out and speak up!!

he3...semangat membara nieh...patut kene amik law kt UIA dulu tp ter'amik' Accounting plak...he3

nway, lupakan kesah2 tak best tuh..amik yg jerneh buang yg keruh..hope akak2 tuh sume pn bahagia dgn life diorg n jd some1 yg berguna kpd agama , keluarga n Malaysia...cewah...

cheers

yelar...
    aku maafkan lar ko mun hahahaha flower flower flower
    aku dah lama maafkan akak tuh...dr hari kes aku berjaya lg hahhaha rendeer rendeer

Sponsored content

Post  Sponsored content

Current date/time is 10/05/24, 11:28 pm