Zaabarian Old boyz

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zaabarian Old boyz

School is back!!!

Reunion Photo uploaded!! Kepada yang nak upload dan nak lihat, sila ke ruang "new album"

ARIMZA
ombakjernih
munn
opix_uyul
nwar
has
anne
ajid09
uCrack
suriawati
lily~
ha_yanti85
nur_shahida85
zana
ejah
19 posters

tenaga pengajar zaba y plg DASYAT...

ARIMZA
    ARIMZA
    Junior
    Junior

tenaga pengajar zaba y plg DASYAT... - Page 4 Empty Re: tenaga pengajar zaba y plg DASYAT...

Post  ARIMZA 08/04/09, 05:43 pm

tau xpe...
    anne
    anne
    Senior
    Senior

tenaga pengajar zaba y plg DASYAT... - Page 4 Empty Re: tenaga pengajar zaba y plg DASYAT...

Post  anne 08/04/09, 06:44 pm

berlakon...berlakon jgk munn...jgn sampai jadi macam norman ngan memey...

korang ade bace x paper arini?psl hakim bg pihak norman ngn memey tarik diri??korang tau x sebab ape??/
    ARIMZA
    ARIMZA
    Junior
    Junior

Post  ARIMZA 08/04/09, 06:48 pm

aku pun x tau nape...
    sempat bace title je kat paper td..pastu lectrr masuk lak
    a-chot
    a-chot
    Super-Duper Junior
    Super-Duper Junior

Post  a-chot 09/04/09, 12:23 am

cikgu yg paling aku ingat smpai skang ialah...
    cikgu azrul faidz amirudin.. huhu... sape ingt dia? confirm xde yg ingat.. yg ingt pun mgkin gedot.. dia cikgu praktikum masa kita form 4.. ajar LK..

munn... ko ngan zahar?? munn?? zahar?? sure?? hehe..
    ajid09
    ajid09
    Junior
    Junior

Post  ajid09 09/04/09, 12:30 am

a chot g la introduce dr kat newbie corner,. Evil or Very Mad . tetiba je terjah.. hehehe.. Very Happy Very Happy mmg kompem cikgu tu den x kona confused confused .. nape ko je yg leh igat die Suspect Suspect ??? scandal ker??? lol! lol!
    uCrack
    uCrack
    Admin
    Admin

Post  uCrack 09/04/09, 12:59 am

asal aku amik LK tp aku tak igt pon dier?
    ARIMZA
    ARIMZA
    Junior
    Junior

Post  ARIMZA 09/04/09, 01:17 am

mase f4 ko x amik LK kan uncle...ne nak ingat..
    aku ingat cikgu 2...gedot suke tul ngan die..
    tp aku lebih ingat ngan kwn cikgu 2...ckgu prktikal gak.name die aku lupe...tp ensem...aku pun terminat la gak..huhu
    a-chot
    a-chot
    Super-Duper Junior
    Super-Duper Junior

Post  a-chot 09/04/09, 10:25 am

alamak! berdosanya aku kerana main terjah je kat sini.. sowi la ajid.. aku dh lama aktif.. silap2leh setaraf ngan uncle lg jd pengetua.. cuma aku pengetua atas angin jerk... jd pemerhati selama ni.. aku awal ape daftar sini..huhu... tp aku kn tak glemer... so mls la nk join2 korang nyembang.. aku tukang gelak je sorang2..huhu..

cikgu azrul? uncle..ko xknl kot.. ajid..aku xde skandal la ngan dia.. tp mane tau dia la yg aku bwk kalo aku ikut korg pi PD nnti..hohoho... dan mira..aku pun ingat kwn cikgu azrul yg nyanyi lagu sephia time hari guru dulu tu...berobut la ekau ngan pdah yo..hehe
    lily~
    lily~
    Senior
    Senior

Post  lily~ 09/04/09, 12:15 pm

a-chot wrote:cikgu yg paling aku ingat smpai skang ialah...
    cikgu azrul faidz amirudin.. huhu... sape ingt dia? confirm xde yg ingat.. yg ingt pun mgkin gedot.. dia cikgu praktikum masa kita form 4.. ajar LK..

chot..
    aku saje je highlight ayt ko yg ni..
    teruje x dgr cite munn ni?? cyclops
    ko pn da xheran da kn skg ni..
    klu time sek dlu, msti ko rase nk tarik2 rmbut munn kn..
    kuikuikui... Razz Razz
    ejah
    ejah
    Committee
    Committee

Post  ejah 10/04/09, 12:04 am

lily~ wrote:
    a-chot wrote:cikgu yg paling aku ingat smpai skang ialah...

chot..
    aku saje je highlight ayt ko yg ni..
    teruje x dgr cite munn ni?? cyclops
    ko pn da xheran da kn skg ni..
    klu time sek dlu, msti ko rase nk tarik2 rmbut munn kn..
    kuikuikui... Razz Razz

tau xpe..
    nsbla gosip munn ni time achot da de pilihan y ln..
    if x,time munn nk introduce abg misi dia,
    mst de adegan tarik rambut.. Rolling Eyes
    ombakjernih
    ombakjernih
    Moderator
    Moderator

Post  ombakjernih 10/04/09, 12:11 am

a-chot wrote:alamak! berdosanya aku kerana main terjah je kat sini.. sowi la ajid.. aku dh lama aktif.. silap2leh setaraf ngan uncle lg jd pengetua.. cuma aku pengetua atas angin jerk... jd pemerhati selama ni.. aku awal ape daftar sini..huhu... tp aku kn tak glemer... so mls la nk join2 korang nyembang.. aku tukang gelak je sorang2..huhu..

cikgu azrul? uncle..ko xknl kot.. ajid..aku xde skandal la ngan dia.. tp mane tau dia la yg aku bwk kalo aku ikut korg pi PD nnti..hohoho... dan mira..aku pun ingat kwn cikgu azrul yg nyanyi lagu sephia time hari guru dulu tu...berobut la ekau ngan pdah yo..hehe

den tak berapa ingat sangat cikgu ni sumer...
    tapi yang den ingat cikgu ni selalu kacau akak angkat den...
    rasa nak blasah jer...huhuuuu
    ejah
    ejah
    Committee
    Committee

Post  ejah 10/04/09, 12:21 am

ombakjernih wrote:
    a-chot wrote:alamak! berdosanya aku kerana main terjah je kat sini.. sowi la ajid.. aku dh lama aktif.. silap2leh setaraf ngan uncle lg jd pengetua.. cuma aku pengetua atas angin jerk... jd pemerhati selama ni.. aku awal ape daftar sini..huhu... tp aku kn tak glemer... so mls la nk join2 korang nyembang.. aku tukang gelak je sorang2..huhu..

den tak berapa ingat sangat cikgu ni sumer...
    tapi yang den ingat cikgu ni selalu kacau akak angkat den...
    rasa nak blasah jer...huhuuuu

ko de akak angkat ke?
    sp oit? Question
    a-chot
    a-chot
    Super-Duper Junior
    Super-Duper Junior

Post  a-chot 10/04/09, 11:14 am

wahai cik lily dan cik ijah terrrrsayanggg... huishh... cover2 la sket.. huhu.. cite lame beb.. byk sgt cite x betul dulu tu yer.. kang mare plak encik kiwie.. munn... mane ko.. bg la statement sket.. aku x maree.. aku x mara..aku x marah.. aku x marahhh..hehehe..
    a-chot
    a-chot
    Super-Duper Junior
    Super-Duper Junior

Post  a-chot 10/04/09, 11:22 am

ha... ade pertanyaan nih.. ombak jernih ni sape ye.. ha lg satu.. kepada encik ombak jernih..cikgu azrul suka kaco akak angkat ko eek? ala biase la daulu2 dia bdk2 lg.. aku akan pastikn skang dia x kaco akak angkat ko lg..huhu
    lily~
    lily~
    Senior
    Senior

Post  lily~ 10/04/09, 04:27 pm

a-chot wrote:ha... ade pertanyaan nih.. ombak jernih ni sape ye.. ha lg satu.. kepada encik ombak jernih..cikgu azrul suka kaco akak angkat ko eek? ala biase la daulu2 dia bdk2 lg.. aku akan pastikn skang dia x kaco akak angkat ko lg..huhu

aik..
    statement ko yg ni lg wat aku konfius..~~
    ape bf ko skg ni ckgu azrul 2 ke? bom
    konfius thap gaban baja itam nih... confused scratch
    lily~
    lily~
    Senior
    Senior

Post  lily~ 10/04/09, 04:30 pm

a-chot wrote:wahai cik lily dan cik ijah terrrrsayanggg... huishh... cover2 la sket.. huhu.. cite lame beb.. byk sgt cite x betul dulu tu yer.. kang mare plak encik kiwie.. munn... mane ko.. bg la statement sket.. aku x maree.. aku x mara..aku x marah.. aku x marahhh..hehehe..

aku tlis undercover lg..
    ejah yg wat kekantoian kpd phak umum 2 ea..hehehe lol!
    munn 2 bkn calang2 org skg ni chot..
    artis die 2... afro afro
    ejah
    ejah
    Committee
    Committee

Post  ejah 11/04/09, 12:45 am

lily~ wrote:
    a-chot wrote:wahai cik lily dan cik ijah terrrrsayanggg... huishh... cover2 la sket.. huhu.. cite lame beb.. byk sgt cite x betul dulu tu yer.. kang mare plak encik kiwie.. munn... mane ko.. bg la statement sket.. aku x maree.. aku x mara..aku x marah.. aku x marahhh..hehehe..

aku tlis undercover lg..
    ejah yg wat kekantoian kpd phak umum 2 ea..hehehe lol!
    munn 2 bkn calang2 org skg ni chot..
    artis die 2... afro afro

aku jugak ek? scratch
    ish..cm xigt je..
    eh,betul ke ak wei? scratch scratch
    ARIMZA
    ARIMZA
    Junior
    Junior

Post  ARIMZA 11/04/09, 04:51 pm

lily~ wrote:
    a-chot wrote:ha... ade pertanyaan nih.. ombak jernih ni sape ye.. ha lg satu.. kepada encik ombak jernih..cikgu azrul suka kaco akak angkat ko eek? ala biase la daulu2 dia bdk2 lg.. aku akan pastikn skang dia x kaco akak angkat ko lg..huhu

aik..

kalo bf die skang adlh cikgu azrul,emmmm....ni yg aku bygkan mase reunion nnti:
    1. achot tarik rambut mun
    2. gedot tarik rambut achot

hahahaha...
    ARIMZA
    ARIMZA
    Junior
    Junior

Post  ARIMZA 11/04/09, 05:29 pm

ombak_jernih ni name sbnrnye pablo_keruh....hehe
    kakak angkat die adlh 1 of de kakak2 upper six mase kite f5...
    xkan korg x ingat...mase 2 kan ade skandalisme ckit...
    ejah
    ejah
    Committee
    Committee

Post  ejah 12/04/09, 01:43 am

ARIMZA wrote:

ombak_jernih ni name sbnrnye pablo_keruh....hehe
    kakak angkat die adlh 1 of de kakak2 upper six mase kite f5...
    xkan korg x ingat...mase 2 kan ade skandalisme ckit...

yg mana mira..
    asal ak xingat ni..
    hang story ckit..
    bg claer..
    ARIMZA
    ARIMZA
    Junior
    Junior

Post  ARIMZA 12/04/09, 01:50 am

ala time 2 kite bz2 ngan usahawan x clap aku...
    akak f6 yg lawa2 2...name x ingat..
    mase kite f4,die lower 6..
    aku ase yanti ingat kot..hehe
    akak 2 kwn ngan akak marlina..skang kak marlina 2 dah jd bini sepupu aku..huhu...kck tul dunia
    ejah
    ejah
    Committee
    Committee

Post  ejah 12/04/09, 02:01 am

ARIMZA wrote:ala time 2 kite bz2 ngan usahawan x clap aku...
    akak 2 kwn ngan akak marlina..skang kak marlina 2 dah jd bini sepupu aku..huhu...kck tul dunia
    mesti ko selalu ngumpat ngn dia pasal skolah dulukn?
    n mesti dia da tau perangai ko y sebenarkn?
    ARIMZA
    ARIMZA
    Junior
    Junior

Post  ARIMZA 12/04/09, 02:07 am

ejah wrote:

ngumpat apenye...bkn rapat mase skolah pun..huhu
    emm...prangai sbenar yg mane jah? yg 'baik hati' 2 ek...blum tau lg..huhu
    a-chot
    a-chot
    Super-Duper Junior
    Super-Duper Junior

Post  a-chot 12/04/09, 02:13 am

ARIMZA wrote:
    lily~ wrote:

aik..

kalo bf die skang adlh cikgu azrul,emmmm....ni yg aku bygkan mase reunion nnti:
    1. achot tarik rambut mun
    2. gedot tarik rambut achot

hahahaha...

weh mira... guling2 aku gelak ngan ayat ko tuh... arap2 aku x jumpe gedot time tu.. hehe.. ha! ape kata suh munn je tarik rambut gedot lak pastu? sbb gedot dh tarik rmbut aku dan mun br tau aku tak bersalah... hehe..
    ejah
    ejah
    Committee
    Committee

Post  ejah 12/04/09, 02:18 am

ARIMZA wrote:
    ejah wrote:

ngumpat apenye...bkn rapat mase skolah pun..huhu
    emm...prangai sbenar yg mane jah? yg 'baik hati' 2 ek...blum tau lg..huhu

la..baik ati ke ko ni?
    cm xcaye je..
    mst kak marlina2 wat2 suke kt kokn? king

Sponsored content

Post  Sponsored content

Current date/time is 20/04/24, 12:52 am